Podporujeme
AndreasTS ( DJ TS.exos 1997-2003 AndreasTS ), vlastním jménem Andreas Kyriakou, se jako vášniví rocker a metalista čistě náhodou dostal k pouštění své rock metalové kolekce na Rádio Diastasis 102.3 (Kypr) v roce 1997. Zhruba půl roku na to dostává lukrativnější hodiny na Rádio Epistrofi 104.3 (Kypr), kde pokračuje ve stejném stylu Rock Metal. Přibližně v tom samém období si Andreas dává brigádu u zvukařské firmy, přičemž se dostává k menším i větším tanečním akcím a začíná zjišťovat, že taneční scéna je kultura. Právě skladba Another Way - Paul Van Dyk byla ta zlomová fáze, kdy si Andreas řekl, to se mi líbí. Ve vrcholu jeho pubertálního věku navštěvuje skoro všechny taneční akce na Kypru. Andreas nakupuje, stahuje, vypaluje různé kompilace a sety známých DJs a pomalu začíná pozměňovat svůj program na Radiu Epistrofi. Koncem roku 1998 nakupuje své první trance desky, které si doma přehrává na tom nejhorším gramofonu, co si dokážete představit. Pár týdnu na to si pořizuje svůj první Technics MK 1200 a učí se dávat dohromady beaty s pomocí CD přehrávače a během tří měsíců má i druhý gramofon.

Andreas začíná hrát jako DJ na soukromích párty. Dostat se k hraní v hlavním městě Levkosia (Kypr) mu pomohl jeho bratranec, jeden ze zakladatelů taneční scény na Kypru začátkem 90 let. Seznámil ho s oblíbeným DJem a producentem Manic Mike a jinými důležitými lidmi z klubového světa na Kypru . V roce 2000 Andreasova DJ kariéra začíná dostávat tvar, hraje na akcích Warm-Up.

Koncem roku 2000 hraje na pravidelné rezidentní noci Dark Room v klubu Capital Levkosia, na které se objevila jména jako Sandra Coulins nebo Oliver Klein. Tato párty končí šokujícím uzavřením klubu v polovině roku 2001. Andreas se objevuje v klubech Red, Versus, Ekriksi hlavního města Levkosia (Kypr) téměř každý víkend s novými deskami v kufru a překvapuje zejména tím, jak často mění svůj styl.

Mezi tím navštěvuje jeho oblíbenou mateřskou zemi ČR (Praha a Ústí n/L) 1-2 ročně a sleduje českou klubovou scénu, kterou si velice oblíbil. V září 2002 si Andreas zapakoval nejdůležitější věci, hlavně desky a přestěhoval se do Prahy.

Prošel několika tanečními styly zejména Uplifting-Progresive Trance, Progressive House, Deep House, Tech House, Tribal... Dnes se převážně soustřeďuje, aby jeho set byl barevný a neunavoval jedním stylem.

Pro Andrease není úspěšný DJ ten, který umí mixovat 5 nebo 15 minut v kuse ale ten, který si umí pořídit dobré, něčím výjimečné desky a umí překvapit.

Oblíbení Djs: Sander Kleinenberg, Satoshi Tomi, Hernan Cattaneo, Paul Van Dyk, Tiesto

Oblíbené labely: Bedrock, Little Mountain, Baroque, a je jich moc...