Podporujeme
Promo sety ke stažení zde
Dj Wector, vlastním jménem Robert Kunz se věnuje hraní od roku 2001. Jeho začátky se odehrávaly v menších klubech a na akcích privátnějšího rázu. Stěžejním stylem bylo techno, kterému okamžitě podlehl. Později přidal ještě house a minimal a nyní kombinuje tyto tři styly.

Díky neúnavné angažovanosti a spolupráci s kolegy djs se mohl prosadit a zviditelnit i na větších akcích nejen v Praze. Za velký krok správným směrem si považuje členství v seskupení Nextwave Production, se kterým pořádal indoor i outdoor party a se kterým dodnes spolupracuje. Díky těmto zkušenostem pořádal i své vlastní mejdany a pomáhal z hudební produkcí několika menším pražským klubům.

Již od začátku své kariéry se sžil s gramofony, které nikdy neopustil. Po čase začal používat technologii Final Scratch. Protože není zastáncem CD playerů, konzolí a různých udělátek (efektů), preferuje stále staré dobré gramce. Bez nadsázky lze tedy říci, že je „bojovníkem“ za kvalitní hudební reprodukci ve smyslu mixování z vinylů ať už v analogové nebo digitální podobě.

Z jeho djských zkušeností jde zmínit účast na multižánrových akcích Czechpoint v pražském Abatonu poté i Czechpoint Open Air, ČáryFest, Oleško a festival Votvírák. Z klubové scény lze jmenovat Palác Akropolis, Yes Club, Pekelnej Bar, Upgrade Club, Cross Club a dnes již ex klub Matrix a KV77 a v neposlední řadě jeho domovský Signal Music Club.

Oblíbení producenti a djs: Acki, Alex Kenji, Agent Orange, Ahmet Sendil, Alvaro Am, Avermass, Butch, Beckers, Dema, David Herrero, Format:B, Gaga, Gabriel D´Or, Hollen, Metodi Hristov, Mladen Tomic, Nakadia, Technasia atd.

Friends djs: Frock, Luko Musso, Cinic, MCB, Krszepinskyi, Flesh, Sidecar, Neighbour, Nkyp, Subgate, Zviry, Medic, Goldstar, Pavel Krejdl, Chuck, Cayman, Peter Costa, JB, Pete Walk, Peet Sanders, WSKS, Jirka M@gors, Franke, Taada atd.