Podporujeme
Promo sety ke stažení zde
Dj Zviry, vlastním jménem Jiří Krejčoves, začal s djingem již v době, kdy se tu začínala tvořit nová hudební scéna. V Praze se konaly akce v již hudebně nefungujících prostorách Slovanského domu, v klubu Alfa a Sluníčko, později klub X (bývalý dětský dům). A právě klub Sluníčko byl prvním místem, kde jste ho mohli spatřit. Jako začínající clubber nejdříve pokukoval pod ruce djs, pak začal hrát sám. V té době byl jeho guru DJ Homeboy, který ho zasvětil do djingu a seznámil s mnoha lidmi, kteří hráli v nedalekém budoucnu významnou roli. Již po pár hraních se vyklubalo první pravidelné hraní. V té době si kupuje své první gramofony s mixážním pultem a začíná také tvořit vlastní produkci.

Po určité době dochází ke spolupráci s klubem Roxy a tam také odehraje své první větší vystoupení na akci Berlin vs. Praha, kde hraje společně s DJs Disko (Tresor-Ger), Nika 77 a dalšími. V té době také hraje v menších klubech jako je Swamp, Wakata, XT3, Punto Azul apod. Také hraje na after parties s House Societes. Dále pořádá různé menší akce v Praze, v Kutné Hoře a okolí, kde sbírá zkušenosti jako DJ, tak i promotér.

V roce 1997 odjíždí na studia do USA, kde sice moc nehraje, ale seznamuje se s novými technologiemi a částečně produkuje. Po návratu spolupracuje s klubem Útulek v Praze Kbelích, kde zakládá tradici pravidelných parties, na kterých se seznamuje se budoucími parťáky z produkce Nextwave. S vývojem klubové scény se vyvíjí i pohled na hudbu. Když začínal hrát, tak se zaměřoval spíše na taneční scénu, skoro až komerční. Přes trancové období a období BBE, Faithles začínal přitvrzovat. Návštěva Londýna a kompletní výměna desek v boxu předesílaly, kam bude směřovat jeho vývoj. Kompilace jako London Underground nebo Hard house určovaly do roku 1997 jeho výběr hudby. Technicky se neustále zlepšoval a po roce 1998 začíná hrát i na tři gramofony. Jeho mixy jsou delší, přesnější a plnější. V dnešní době se jeho techno sety vyznačují hutnými beaty s basovou linkou, ale jsou zabarveny prvky trance a house, kde důraz je kladen na strukturu celého setu. Díky digitálním technologiím dnes hraje převážně s Final Scratch, což mu umožnuje hrát jak techno, tak i house a progressive.

V dnešní době hraje v klubech po celé ČR. Většinou ho můžete vidět a slyšet v pražských klubech Visitor, Molekula, na akcích CzechPoint v klubu Abaton a mnoha dalších.

Hrál po boku DJs jako: Inigo Kennedy (UK), Dj Disko (Ger), Chris Sadler, Toky (SK), Chris Liberator (UK), Nika 77, Elektrabel , Sidecar, Pavel Krejdl, Daho, Ginger, Monotype, Džejár, Kaisersoze, Hyde, Home, Airto, Dave Fish dalších.